Pevné - rámečkové - sítě proti hmyzumoucha

Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu.
Přes jejich praktickou funkci je jejich nový moderní vzhled dělá elegantním doplňkem oken a dveří. Rámy sítí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního válcovaného hliníku, povrch je chráněn kvalitní akrylátovou barvou. Barevnost rámů: základní barvy : bílá, hnědá a RAL 8003 – zlatý dub; ostatní odstíny RAL s příplatkem.
Síťovina je v tmavošedé barvě ze sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná.

NOVINKA - SUNOX – antibakteriální a antivirová síťovina do rámečkových sítí

Aktivní antibakteriální a antivirový filtr, certifikovaný a patentovaný. Sklolaminát a PVC síťovina s nanotechnologickým zpracováním pro aktivaci fotolýzy: vysoce dezinfekční proces pro všechna prostředí, kde je důležitá zdravotní péče: doma, ve škole, na veřejných místech.

SUNOX je jediný aktivní filtr schopný udržovat své dezinfekční, antibakteriální a antivirové vlastnosti, nezměněné v průběhu času.

Pevné sítě (PS)

Síťovina je v tmavošedé barvě ze sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná. Rám je vyroben z vysoce kvalitního válcovaného hliníku o rozměrech 25 x 10 mm, povrch je chráněn kvalitní akrylátovou barvou. Barevnost rámů: základní barvy : bílá, hnědá a RAL 8003 – zlatý dub; ostatní odstíny RAL s příplatkem. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí OZP – Otočných zarážek plastových.

Sítě s límcem (PSL)

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti.
Síťovina je v tmavošedé barvě ze sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná. Rám je vyroben z vysoce kvalitního válcovaného hliníku o rozměrech 31 x 12 mm, povrch je chráněn kvalitní akrylátovou barvou. Barevnost rámů: základní barvy : bílá, hnědá a RAL 8003 – zlatý dub; ostatní odstíny RAL s příplatkem. Montáž sítí je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí OZK – Otočných zarážek kovových – o velikostech 6 – 20 mm.

Odsazená síť (PSO)

Tato pevná síť je speciálně určena pro okna s okapnicí.
Síťovina je v tmavošedé barvě ze sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná. Rám o rozměrech 24 x 24 mm je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Barevnost rámů: základní barvy bílá a hnědá, odstíny RAL s příplatkem. Rám je v rozích spojen plastovými prvky v bílé nebo hnědé barvě.

Ochrana osobních údajů
Fantom - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - Optimalizace SEO
Partneři: - Všechny jízdní řády autobusů z celé ČR. Přehledné vyhledávní. Optimalizace webových stránek Okrasné zahrady, návrhy zahrad a realizace zahrad čí skalek. K tomu je dobré využít zemní práce. Vě větších domech jsou nutností výtahy.
TOPlist